Bursa Copa Yetkili Servisi

Mert Isıtma Bursa’da Copa ürünlerinin yetkili servisidir. 

Bursa Copa Servisi

TIKLA HEMEN ARA

Bursa Copa Yetkili Servisi Mert Isıtma’da, ekiplerimizin tamamı alanında profesyonel ve sertifikalıdır. %100 müşteri memnuniyetini esas alan firmamıza, arıza ve bakımlarda olumsuz geri bildirim %1 değerinin altındadır. Firmamız arızalara aynı gün çözüm getirmekte ve değişen parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

Kombi Arıza ve Bakım

Klima Arıza ve Bakım

Şofben Arıza ve Bakım

Isı Pompası

Orjinal Yedek Parça

Mert Isıtma’da, cihazınızda değişen tüm parçalar %100 orjinadir. Değişimi yapılan her parça 1 yıl garantilidir.

Eğitimli ve Belgeli Teknik Ekipler

Teknisyen ekiplerimizin tamamı eğitimli ve sertifikalıdır. Bu sayede, ürünlerinizin en iyi şekilde tamir edilmesini sağlıyoruz

Aynı Gün Hizmet

Teknisyenlerimiz sizlere aynı gün servis hizmeti vermektedir. Arıza, bakım sürecinde ve sonrasında teknik ekibimiz tüm sorularınızı cevaplamak için hazır.

26 Yıllık Tecrübe

Vizyonumuz; 1998 yılından bu güne kazandığı tecrübe ile, ekonomik fiyat tarifeleri ve hizmet öncesi bilgilendirerek, kaliteli hızlı servis vermektir.

Her Zaman Yanınızdayız

Hizmet öncesi ve sonrası tüm sorularınızı şikayet ve önerileriniz için çağrı merkezimiz ve teknik birimimiz hazır.

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Hizmet öncesi şikayetlerinizi ve isteklerinizi dinliyor, önceliği memnuniyetinize  vererek işlemlerimizi yapıyoruz.

Copa Bursa Yetkili Servisi; Mert Isıtma

Hizmet Bölgelerimiz

Bursa Yıldırım Copa Yetkili Servisi, Bursa Gürsu Copa Yetkili Servisi, Bursa Kestel Copa Yetkili Servisi, Bursa Demirtaş Copa Yetkili Servisi, Bursa Osmangazi Copa Yetkili Servisi, Bursa Nilüfer Copa Yetkili Servisi, Bursa Görükle Copa Yetkili Servisi

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Korsan Servisler ile Mağdur Olmayın

Sizler de herhangi bir eğitimi olmamasına rağmen, herhangi sabit bir iş yeri olmayan belirli sektörleri fırsat bilip, göz boyayarak müşterileri mağdur eden, hatalı ürünler kullanıp kombinize zarar veren korsan servis ve kişilerden bıkmadınız mı? 

Mert Isıtma Bursa Copa Yetkili Servisi, Profesyonel kombi arıza ve bakımı hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu ve benzeri durumlardaki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi verebilmek için sizleri sıcak bir çayımızı içmeye merkezlerimize bekliyoruz.