Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek Yıkama hizmetini Mert Isıtma olarak Yetkili Servis güvencesiyle hızlı ve ekonomik fiyat tarifesiyle yapıyoruz. 

TIKLA HEMEN ARA

Bursa Petek Yıkama Servisi; Mert Isıtma

Zamanında yapılan her petek ve kombi bakımı, daha iyi ısınmanızı sağlar ve tesisatınızın ömrünü uzatır.

Petek temizliği ile hem kombinizin hem de peteklerinizin ömrünü uzatın. Evleriniz daha verimli ısınırken korozyona bağlı olarak kombinizde çıkabilecek arızaları engelleyin.

Modern ekipmanlarla “garantili” ve zahmete girmenize lüzum bırakmayan petek temizliği hizmetlerimiz, gereksiz fatura artışlarının önüne geçmekte ve ısıtma sisteminizin yeniden maksimum verimlilikle çalışmasını sağlar. 

1 Saat süren Petek Yıkma işlemi evinizi kirletmeden sadece banyodan çalışma yapılarak tüm petekleriniz yıkanır. 

Evinizi Kirletmeden, tek noktadan çalışma.

Yetkili Servis ve Garantili işlem 

Talep etmeniz halinde Orjinal Petek Temizleme İlacı kullanılarak Yıkama

Bursa Petek Temizleme Servisi; Mert Isıtma

Yetkili Hızlı Servis

Uyguladığımız ekonomik fiyatlarla, deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere aynı gün hizmet veriyoruz.

Teknisyen ekiplerimizin tamamı, alanında uzman, sertifikalı ve eğitimli olarak hizmet vermekteyiz. 

Orjinal Petek Yıkama İlacı

Servisimizden hizmet aldığınızda kullanılan tüm ürünler orjinaldir. 

Her zaman Ulaşabilirsiniz

Hizmet öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz için çağrı merkezimiz ve teknik birimimiz ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Paranız Cebinizde Kalsın

Kombinize ve peteklerinize zamanında tasarruf yaptırarak enerji tasarrufu sağlarsınız. Temizliği profesyonel firmalar tarafından itinayla yapılmış olan kombi ve petek bakımları kullanıcılara enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kombilerinizin iç aksamı detaylı kontrol edilerek verimliliği arttırılacaktır.

İsterseniz Orjinal Kimyasal Petek Temizleme İlacı ile Petek Yıkama

Daha İyi Isının

Petek (Radyatör) temizliği sırasında teknisyenlerimiz peteklerinizin içindeki zaman içerisinde oluşan tüm korozyonları güçlü kimyasallarımız ile temizleyecektir. Tamamen saf su kalana kadar temizlenen peteklerinizin içerisine peteklerinizin yağlanmasını ve daha iyi ısınmasını sağlayan özel sıvılar eklenerek peteklerinizin daha iyi ve daha hızlı ısınması sağlanır.

Kombi ve Peteklerinizin Ömrünü Uzatın

Kombi Petek Temizliği Bursa

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Korsan Servisler ile Mağdur Olmayın

Sizler de herhangi bir eğitimi olmamasına rağmen, herhangi sabit bir iş yeri olmayan belirli sektörleri fırsat bilip, göz boyayarak müşterileri mağdur eden, hatalı ürünler kullanıp kombinize zarar veren korsan servis ve kişilerden bıkmadınız mı? 

Mert Isıtma Bursa Petek Temizleme Yetkili Servisi, Profesyonel Petek Yıkama ve İlaçlı Petek Temizleme hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu ve benzeri durumlardaki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi verebilmek için sizleri sıcak bir çayımızı içmeye merkezlerimize bekliyoruz.