Bursa Kombi Servisi

Mert Isıtma; Kombi Arıza ve Bakım hizmetlerinizi Yetkili Servis güvencesiyle hızlı ve ekonomik fiyat tarifesiyle yapıyoruz. 

TIKLA HEMEN ARA

Bursa Kombi Arıza Servisi
Mert Isıtma

Kombinizin sürekli arıza yapmaması için, mutlaka her yıl düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi arıza, bakım onarım gibi tüm işlemlerinizi, sertifikalı ve profesyonel ekiplerimiz ile aynı gün müdahale ediyoruz.

Kombi arıza, bakımı ve montajı

Orjinal Yedek Parça temini

Sözleşmeli Kombi Bakımı

Bursa Kombi Tamir Servisi; Mert Isıtma

Orjinal Yedek Parça

Servisimizden hizmet aldığınızda ürününüz de değişen tüm parçalar orjinaldir. Değişimi yapılan her parça 1 yıl garantilidir.

Her zaman Ulaşabilirsiniz

Hizmet öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz için çağrı merkezimiz ve teknik birimimiz ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kaliteli Hızlı Servis

Uyguladığımız ekonomik fiyatlarla, deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere aynı gün hizmet veriyoruz.

Yetkili Servis

Teknisyen ekiplerimizin tamamı, alanında uzman, sertifikalı ve eğitimli olarak hizmet vermekteyiz. 

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Korsan Servisler ile Mağdur Olmayın

Sizler de herhangi bir eğitimi olmamasına rağmen, herhangi sabit bir iş yeri olmayan belirli sektörleri fırsat bilip, göz boyayarak müşterileri mağdur eden, hatalı ürünler kullanıp kombinize zarar veren korsan servis ve kişilerden bıkmadınız mı? 

Mert Isıtma Bursa Kombi Yetkili Servisi, Profesyonel kombi arıza ve bakımı hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu ve benzeri durumlardaki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi verebilmek için sizleri sıcak bir çayımızı içmeye merkezlerimize bekliyoruz.