Bursa Kazan Servisi

Kazan Arıza ve Bakım hizmetlerinizi Mert Isıtma olarak Yetkili Servis güvencesiyle hızlı ve ekonomik fiyat tarifesiyle yapıyoruz. 

TIKLA HEMEN ARA

Bursa Kazan Arıza Servisi; Mert Isıtma

Kalorifer Kazan Sistemlerinizin sürekli arıza yapmaması için, mutlaka her yıl düzenli olarak kireç bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

Ariston ECA ve Daxom yüksek güçlü kazan modelleriyle entegre çözümler sunmakta, toplu konutlarda kullanılan kolektif ısıtma sistemlerinin modern ihtiyaçlarını karşılamak için modüler tesisatların kurulması için gerekli tüm öğeleri tedarik etmektedir. 

Su basınç değerlerinizi ölçümleyip gerekli talimatları size sunuyoruz.

Kazan arıza, Kazan bakımı, onarım gibi tüm işlemlerinizi, sertifikalı ve profesyonel ekiplerimiz ile aynı gün müdahale ediyoruz.

Kazan arıza, kireç bakımı ve montajı

Orjinal Yedek Parça temini

2. El Kazan Satışı

Bursa Kazan Arıza

Orjinal Yedek Parça

Servisimizden hizmet aldığınızda ürününüz de değişen tüm parçalar orjinaldir. Değişimi yapılan her parça 1 yıl garantilidir.

Her zaman Ulaşabilirsiniz

Hizmet öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz için çağrı merkezimiz ve teknik birimimiz ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kaliteli Hızlı Servis

Uyguladığımız ekonomik fiyatlarla, deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere aynı gün hizmet veriyoruz.

Yetkili Servis

Teknisyen ekiplerimizin tamamı, alanında uzman, sertifikalı ve eğitimli olarak hizmet vermekteyiz. 

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Korsan Servisler ile Mağdur Olmayın

Sizler de herhangi bir eğitimi olmamasına rağmen, herhangi sabit bir iş yeri olmayan belirli sektörleri fırsat bilip, göz boyayarak müşterileri mağdur eden, hatalı ürünler kullanıp kombinize zarar veren korsan servis ve kişilerden bıkmadınız mı? 

Mert Isıtma Bursa Kazan Yetkili Servisi, Profesyonel Kazan arıza ve Kazan bakımı hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu ve benzeri durumlardaki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi verebilmek için sizleri sıcak bir çayımızı içmeye merkezlerimize bekliyoruz.