Bursa Klima Servisi

Klima Arıza ve Bakım hizmetlerinizi Mert Isıtma olarak Yetkili Servis güvencesiyle hızlı ve ekonomik fiyat tarifesiyle yapıyoruz. 

TIKLA HEMEN ARA

Bursa Klima Bakım Arıza Servisi; Mert Isıtma

Klimanızın sürekli arıza yapmaması için, mutlaka her yıl düzenli olarak kireç bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

 

 

Klima arıza, Klima bakım, onarım gibi tüm işlemlerinizi, sertifikalı ve profesyonel ekiplerimiz ile aynı gün müdahale ediyoruz.

Klima arıza, bakımı ve montajı

Orjinal Yedek Parça temini

2. El Klima Satışı

Bursa Klima Servisi - 0224 329 66 00

Klima Tamiri, Arıza ve Montajı

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize Bursa klima yetkili servisi olarak; klima tamir, klima montaj ve klima arıza tespit işlemlerinde garantili hizmetler sunuyoruz.

Klima Bakım ve Temizliği

Klima filtreleri zaman içerisinde dolmaktadır. Bu filtreler temizlenmez ise klimanın performansı düşecektir. Daha ekonomik ve performanslı Klima için Klimaların periyodik bakımlarını dilerseniz sözleşmeli olarak her yıl yapıyoruz.

Klima Gazı Dolum

Klima gazı fiyatı, gaz tipi yanı sıra sizin klimanızın gaz dolum kapasitesine göre de farklılık gösterir. İnternet de gördüğünüz ve hiçbir açıklama olmadan klima gaz dolum 40 TL yapılır, gibi bir ilana sakın itibar etmeyin. Detaylı bilgi için bizi arayın

Klimadan Koku Geliyor

Klimalar kondens içeren sıvı üretir. Bu sıvı sürekli değişen sıcaklıklar nedeniyle bakteri oluşturabilir Klimaların doğru kimyasallarla düzenli bakımının yapılması klimadan gelen kokuları giderir ve aynı zamanda sistemi daha verimli hale getirir.

Klima Fazla Elektrik Tüketiyor

Klima ünitesi hava iletimi için ne kadar zorlanırsa, o kadar fazla elektrik çeker. Ünitenin düzenli olarak bakımının yapılması enerji tüketimini azaltır, onarım gereksinimlerini azaltır ve garanti kapsamını muhafa eder.

Klima Su Akıtıyor

En yaygın klima sorunlardan biri, herhangi bir parçanın su sızdırmasıdır. Bir ünitenin su sızdırması bakım yapılmaması veya yoğuşma pompasının arızalanmasından kaynaklanabilir. Bu tip onarımlar genellikle bir saat içinde tamamlanır.

Bursa Klima Arıza Servisi

Orjinal Yedek Parça

Servisimizden hizmet aldığınızda ürününüz de değişen tüm parçalar orjinaldir. Değişimi yapılan her parça 1 yıl garantilidir.

Her zaman Ulaşabilirsiniz

Hizmet öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz için çağrı merkezimiz ve teknik birimimiz ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kaliteli Hızlı Servis

Uyguladığımız ekonomik fiyatlarla, deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere aynı gün hizmet veriyoruz.

Yetkili Servis

Teknisyen ekiplerimizin tamamı, alanında uzman, sertifikalı ve eğitimli olarak hizmet vermekteyiz. 

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

Korsan Servisler ile Mağdur Olmayın

Sizler de herhangi bir eğitimi olmamasına rağmen, herhangi sabit bir iş yeri olmayan belirli sektörleri fırsat bilip, göz boyayarak müşterileri mağdur eden, hatalı ürünler kullanıp kombinize zarar veren korsan servis ve kişilerden bıkmadınız mı? 

Mert Isıtma Bursa Klima Yetkili Servisi, Profesyonel Klima arıza ve Klima bakımı hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu ve benzeri durumlardaki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi verebilmek için sizleri sıcak bir çayımızı içmeye merkezlerimize bekliyoruz.