Bursa Kombi Petek Bakımı

Bursa Kombi Petek Bakımı

Profesyonel Petek Bakımı

Zamanında yapılan her petek ve kombi bakımı, daha iyi ısınmanızı sağlar ve tesisatınızın ömrünü uzatır.

Kış aylarınının özellikle en soğuk havalarında radyatörlerde karşılaşın en büyük problemlerden bir tanesi peteklerin belirli bir kısmının ısınıp diğer kısımların sıcaklığının daha düşük olması.

Petekleriniz zaman içinde sürekli aynı sıvının içerisinde dönmesiyle birlikte korozyona maruz kalacaktır. Korozyon ısınmanızı engelleyeceği gibi hem kombinizin verimli çalışmasını engelleyerek arıza oluşmasına, hem de ısı kaybına yol açacaktır.

Zamanında yapılan petek temizlikleriyle hem kombinizin hem de peteklerinizin ömrünü uzatın. Evleriniz daha verimli ısınırken korozyona bağlı olarak kombinizde çıkabilecek arızaları engelleyin.

Paranız Cebinizde Kalsın
Paranız Cebinizde Kalsın
Kombinize ve peteklerinize zamanında tasarruf yaptırarak enerji tasarrufu sağlarsınız. Temizliği profesyonel firmalar tarafından itinayla yapılmış olan kombi ve petek bakımları kullanıcılara enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kombilerinizin iç aksamı detaylı kontrol edilerek verimliliği arttırılacaktır.
Peteklerinizin Ömrünü Uzatın
Peteklerinizin Ömrünü Uzatın
Temizlik işlemi düzenli olarak yapılan petekler içerisinde paslı ve korozyon oluşmuş bir suyu döndürmek yerine tamamen temizlenmiş ve özel sıvılar eklenmiş bir sıvıyı döndürecektir. Bu işlem peteklerinizin ömrünü uzatacağı gibi aynı zamanda daha iyi ısınmanızı da sağlayacaktır.
Daha İyi Isının
Daha İyi Isının
Petek (Radyatör) temizliği sırasında teknisyenlerimiz peteklerinizin içindeki zaman içerisinde oluşan tüm korozyonları güçlü kimyasallarımız ile temizleyecektir. Tamamen saf su kalana kadar temizlenen peteklerinizin içerisine peteklerinizin yağlanmasını ve daha iyi ısınmasını sağlayan özel sıvılar eklenerek peteklerinizin daha iyi ve daha hızlı ısınması sağlanır.
Kombinizin Ömrünü Uzatın
Kombinizin Ömrünü Uzatın
Düzenli olarak bakımı yapılmayan kombilerin arızalanma ihtimali yükseldiği gibi aynı zamanda bakımsızlıktan dolayı kullanım ömrü de oldukça kısalacaktır. Kombi bakımınızı düzenli yaptırarak kombinizde oluşabilecek arızaları engelleyebileceğiniz gibi aynı zamanda kombinizin ömrünü de uzatmış olacaksınız.

Önce Memnuniyetiniz

Firmamız memnun olmamış bir müşterimizin işini hiç tamamlanmamış sayar, bizim birincil önceliğimiz müşteri memnuniyetinizdir.

Sizler de herhangi bir eğitimi olmamasına rağmen, herhangi sabit bir iş yeri olmayan belirli sektörleri fırsat bilip, göz boyayarak müşterileri mağdur eden kişilerden bıkmadınız mı? Mert Isıtma sizlere profesyonel kombi ve petek bakımı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız bu ve benzeri durumlardaki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çalışmaktadır. İşimize ve samimiyetimize o kadar güveniyoruz ki, en ufak bir kuşkunuz da sizleri her zaman sıcak bir çayımızı içmeye merkezlerimize bekliyoruz.

 

Bursa Petek Kombi Temizliği Servisi

Petek temizliği yapılmasındaki ana gereksinim ne kadar yüksek derecelerde merkezi sistem yada kombi aracılığı ile ayarlar yapılırsa yapılsın, istenilen oda sıcaklıklarının elde edilememesi gibi sıkıntıların baş göstermesi ile önemlilik derecesi artmaktadır. Biz firma olarak her zaman özellikle Sonbahar ve ilkbahar aylarına doğru, petek temizleme işlemi yapılarak peteklerin elden geçirilmesi ve gün içinde bitecek bir temizlik işleminden sonra, kış aylarında bu tür sıkıntılar çekmemenizi özellikle öneriyoruz. Evinizi kirletmeden, petek temizliği yapılması konusunda senelerdir elde ettiğimiz tecrübeler ile kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Petek temizleme işlemi uzman kişiler ve düzenli zaman aralıklarına riayet edilerek ilgilenilmesinin her zaman faydası vardır.

Tesisat sistemlerinin zamanla su sızdıracak yada tamamen soğuyacak şekle gelmesini kim ister ki? Çürüme ve borulardan su sızıntılarının olmasını kaynak yaparak giderebiliriz, aynı zamanda petek temizleme yaparak peteklerdeki pis atıklarında dışarı çıkartılması için filtreleme cihazımız emrinize amadedir. Çürümeye meyilli borular ise uzun süredir hiçbir bakım yapılmayanlar arasında yer alır ve bazı zamanlar yenisi ile değiştirmeye varıncaya kadar sorun çıkarabilirler. Bu nedenle petek temizliği hayati önemdedir ve firmamız alanında kariyer sahibi personellerle beraber çalışarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Proteknik Bursa Petek Temizleme firması olarak amacımız; Modern ekipmanlarla “garantili” ve zahmete girmenize lüzum bırakmayan petek temizliği hizmetlerimiz, gereksiz fatura artışlarının önüne geçmekte ve ısıtma sisteminizin yeniden maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır.

 

Call Now ButtonÇAĞRI MERKEZİNİ ARA