Bursa Petek Temizleme, Tesisat Yıkama 0224 326 71 53

Bursa Petek Temizleme, Tesisat Yıkama 0224 326 71 53

Bursa Petek Temizleme, Tesisat Yıkama 0224 326 71 53

PETEKLERİNİZİN ÜSTÜ SICAK  ALTI SOĞUK MU ? 

DERECEYİ YÜKSELTTİĞİNİZ HALDE ISINAMIYOR MUSUNUZ ?

Zamanında yapılan petek temizlikleriyle hem kombinizin hem de peteklerinizin ömrünü uzatın. Evleriniz daha verimli ısınırken korozyona bağlı olarak kombinizde çıkabilecek arızaları engelleyin.

YETKİLİ SERVİS GÜVENCESİ İLE PETEKLERİNİZİ GARANTİLİ TEMİZLİYORUZ

Kombinizi yüksek derecede çalıştırıyorsunuz ama ısınamıyorsunuz. Peteklerinizin yarısı ısınıyor, yarısı soğuk ise veya uzak odadaki petekler ısınmıyorsa, peteklerinizden veya kombinizden ses geliyorsa, kombiniz patlamalı yanıyorsa petek temizliği vakti geldi demektir. Yaz kampanyamızdan faydalanmak için mesaj bırakmanız yeterli. 

PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN

Kombinize ve peteklerinize zamanında tasarruf yaptırarak enerji tasarrufu sağlarsınız. Temizliği profesyonel firmalar tarafından itinayla yapılmış olan kombi ve petek bakımları kullanıcılara enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kombilerinizin iç aksamı detaylı kontrol edilerek verimliliği arttırılacaktır.

 

 

DAHA İYİ ISININ

Petek (Radyatör) temizliği sırasında teknisyenlerimiz peteklerinizin içindeki zaman içerisinde oluşan tüm korozyonları güçlü kimyasallarımız ile temizleyecektir. Tamamen saf su kalana kadar temizlenen peteklerinizin içerisine peteklerinizin yağlanmasını ve daha iyi ısınmasını sağlayan özel sıvılar eklenerek peteklerinizin daha iyi ve daha hızlı ısınması sağlanır.

 

KOMBİ VE PETEKLERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIN

Temizlik işlemi düzenli olarak yapılan petekler içerisinde paslı ve korozyon oluşmuş bir suyu döndürmek yerine tamamen temizlenmiş ve özel sıvılar eklenmiş bir sıvıyı döndürecektir. Bu işlem peteklerinizin ömrünü uzatacağı gibi aynı zamanda daha iyi ısınmanızı da sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonÇAĞRI MERKEZİNİ ARA